مجموعه ی ایمن کاران در زمینه ی فروش تجهیزات برق فشار قوی و متوسط و لوازم خط و شبکه به قیمت همکار فعالیت دارد.
ارائه برترین تجهیزات برق:
کابل های آلومینیومی
کابل های مسی
لوازم خط و شبکه
وغیره
فروشگاه ایمن کاراندر سال 1395 تاسیس و در زمینه مشاوره، فروش و خدمات مرتبط با تجهیزات شبکه فعالیت خود را آغاز نمود.
درحال حاضر فروشگاه اینترنتی ایمن کاران مرکز تخصصی فروش اینترنتی برترین کالاها از بهترین برندها و محل معرفی و فروش کالاهای لوکس و تخصصی دنیای صنعت برق است.
کاربران و مشتریان ما می توانند با بهره مندی از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما، خریدی بهینه، مطمئن و هوشمندانه را تجربه کنند . ما معتقدیم که انتخاب هوشمندانه از برندهای اصیل و صرفا با ضمانتهای اصلی و بهره مندی از بهترین خدمات، قیمتها و پیشنهادات فروش، شایسته مشتریان همراه فروشگاه اینترنتی ایمن کاران است.
فروشگاه اینترنتی ایمن کاران مفتخر است که طیف وسیع مشتریان همراهش، کاربران متخصص و حرفه ای (پیمانکاران و مهندسین برق قدرت …. )، مسئولین محترم خرید ارگانها و سازمانها و شرکتها ، همکاران فروشنده در سراسر کشور و کاربران عادی را شامل میشود. ارائه کالاهای اصیل و به روز، قیمت های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با گارانتی های معتبر، اولویت های محوری فروشگاه اینترنتی ایمن کاران محسوب می شوند. از این روی هست که ما ” فروش برترینهای دنیای برق قدرت” را مدعی هستیم.
یادآور میگردد،فروشگاه اینترنتی ایمن کاران در هیچ نقطه ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها از طریق همین مرکز ارائه می شود.
لازم به ذکر است که کارشناسان مجموعه ایمن کاران تمام وقت به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما دوستان و همکاران گرامی می باشند.
0987654321